Aktywni i Kreatywni

550016_348211095280329_979016936_n

 

Projekt "Aktywni i Kreatywni- Polacy w Europie" promuje polską aktywność w Europie i służy nawiązywaniu więzi z Polakami mieszkającymi za granicą. Efektem projektu będzie zorganizowanie wystawy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design.

 

Projekt "Aktywni i Kreatywni- Polacy w Europie" promuje polską aktywność w Europie i służy nawiązywaniu więzi z Polakami mieszkającymi za granicą. Efektem projektu będzie zorganizowanie wystawy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design. Do wspólnych działań twórczych i promowania polskiej aktywności w Europie mamy przyjemnośc zaprosić:

  • młodzież polskiego pochodzenia zamieszkująca inne kraje europejskie- Polaków AKTYWNYCH
  • twórców polskiego pochodzenia, żyjących i tworzących poza granicami kraju- Polaków KREATYWNYCH

Pragniemy promować dobre projekty stworzone przez mieszkających za granicą Polaków. Chcemy promować twórców dla których idea designu łączy się nierozerwalnie z funkcjonalnością, z dostosowaniem do potrzeb odbiorcy, ze znoszeniem barier. Chcemy umożliwić zaprezentowania się w kraju artystom polskim działającym w środowisku europejskim. Mamy nadzieję na nawiązanie trwałych przyjaźni i sieci kontaktów funkcjonujących również po zakończeniu projektu. Zależy nam na promowaniu twórców, którzy poza warstwą estetyczną dostrzegają społeczny kontekst tworzonych przez siebie projektów. Projekt jest częścią Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design, który odbędzie się w maju tego roku we Wrocławiu. Hasło tegorocznego festiwalu „Design Łączy” odzwierciedla kontekst w jakim osadzone są cenione przez nas projekty.

 

Zapraszamy na stronę projektu:
www.aktywnikreatywni.pl