Pomaganie sprawia frajdę!

 

Wraz z nowym rokiem  kontynuujemy akcję  – „Pluszak prosto z dżungli”. Podczas rodzinnych warsztatów krawieckich w CRZ Krzywy Komin powstała gromada zakręconych, bardzo przyjaznych zwierzaków ❤️❤️❤️

 

Ważka, która sama rwie się do lotu! Dostojna małpka Fela z ogonem sięgającym gwiazd, czy krzywy wąż George. Każdy egzemplarz niepowtarzalny, w 100% szyty ręcznie przez suuuper kreatywne dzieci dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

 

Pod czułym okiem twórczego duetu Aleksandry Kujawskiej, jej córki Heleny Kujawskiej oraz Mai Gugulskiej wyobraźnia dzieci poszybowała wysoko!

 

zółw-01

 

Czas na licytację!

 

Maskotki będą wystawione na aukcję, z której dochód zostanie przekazany w całości na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. To cegiełka, która może pomóc w zakupie sprzętu, zapewnieniu opieki domowej, skutecznej rehabilitacji i leków. Tego, co niezbędne i niezwykle ważne w trudnych okolicznościach życia małych pacjentów.

 

Pluszaki będą do nabycia przez portal charytatywni.allegro.pl od 14 do 28 lutego 2020 roku.

 

Drobne gesty życzliwości mają ogromną moc!

 

sowa-01


Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci – jej celem jest opieka nad dziećmi nieuleczalnie lub przewlekle chorymi z terenu całego Dolnego Śląska. W ich własnych domach. Bo tam człowiekowi jest najbezpieczniej, najlepiej, najbardziej u siebie. Fundacja jest więc hospicjum domowym. Z drugiej strony jest hospicjum mobilnym, bo ekipa medyczna jest w ciągłym ruchu – jeździ, dociera, dowozi, pomaga. Przenosi to, co niezbędne z medycznego punktu widzenia w ciepłe domowe ściany.

 

https://hospicjum.wroc.pl/

 

Przekaż  1% podatku dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci – KRS 0000287982

Hospicjum-bez tla-01