Warning: Creating default object from empty value in /openmind/wp-content/plugins/template-core/admin/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Wolontariat - Fundacja Open Mind

Wolontariat

Wolontariusze to ogromna siła naszej organizacji

Sprawdź, co zyskujesz dołączając do Nas!

Poznajesz nowych ludzi

Działając społecznie uczysz się i poznajesz wiele, ciekawych osób: artystów, edukatorów, animatorów, liderów kultury, którzy otwarci są na dialog i wspólną pracę. Nasza Fundacja to przyjazna przestrzeń do dzielenia się swoją wiedzą, kompetencjami i pozytywną energią z innymi.

Zdobywasz doświadczenie

Wolontariat w naszej organizacji to  pierwszy krok do nabycia kompetencji w branży kreatywnej. Dzięki niemu zdobędziesz cenne doświadczenie. Będziesz miał możliwość poznać tajniki pracy projektowej, organizowania, planowania oraz promowania wydarzeń kulturalnych.

Rozwijasz kompetencje

Wolontariat to skarbnica wiedzy i okazja do  rozwinięcia kompetencji interpersonalnych odpowiedzialnych za nasze postawy i relacje z innymi.  Komunikacja, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, czy  zarządzanie zadaniami i planowanie. Z tym arsenałem mocnych stron z łatwością będziesz poruszał się po rynku pracy.

Robisz dobro

Angażując się w inicjatywy społeczne masz realny wpływ na rzeczywistość.  Wprowadzasz pozytywne zmiany w życie. Swoją pracą i wysiłkiem przyczyniasz się do rozwoju społeczności, działasz na rzecz wspólnego dobra. Te drobne gesty życzliwości mają ogromną moc!

Nabierasz odwagi

Wolontariat to świetna okazja do spróbowania czegoś nowego! Jeśli nie wiesz, czy sprawdzisz się w danej pracy, to idealna szansa na odkrycie swoich telentów i weryfikację  życiowych wyborów.

Czujesz się lepiej

Wolontariat wzmacnia poczucie własnej wartości  i  spełnienia. Po każdym zrealizowanym projekcie zobaczysz jakim wspaniałym uczuciem jest świadomość, że powstał on z Twoją pomocą. Na pewno udzieli Ci się pozytywna energia płynąca z pomagania.

ZAPISZ SIĘ!

    Nie obawiaj się porzucić czegoś dobrego dla czegoś wspaniałego.

    Galeria