POD SPODEM - PREMIERA SPEKTAKLU - Fundacja Open Mind

6lis

POD SPODEM – PREMIERA SPEKTAKLU

Krzywy Teatr serdecznie zaprasza na premierę  spektaklu POD Spodem w reżyserii Dominiki Chochołowskiej-Bocian, która odbędzie się  6 listopada o godz. 19.00 w CRZ Krzywy Komin.

POD Spodem to plastyczny spektakl o poszukiwaniu istoty siebie. O procesie spotykania się z sobą samym. O byciu dla siebie wystarczająco dobrym i przede wszystkim wystarczająco ważnym, żeby poświecić sobie czas i uwagę. To spektakl inspirowany książką „Droga artysty” Julii Cameron, która dla wielu ludzi na całym świecie stała się początkiem drogi odkrywania i rozwijania własnej kreatywności i poznawania siebie. W sierpniu 2013 roku „Droga artysty” znalazła się na liście „32 książek, które mogą zmienić Twoje życie” opublikowanej przez opiniotwórczy portal BuzzFeed, obok m.in. „Stu lat samotności”, „Paragrafu 22” i „Zbrodni i kary”.

Spektakl nawiązuje do motywów i problematyki zawartej w książce, jest jednak dużo bardziej formą poetyckiego kolażu złożonego z naszych lęków, przemyśleń, zachwytów i praktyk, niż dosłowną ilustracją książki.

To współpraca kilku twórczych osób, które znalazły czas i miejsce (w gościnnych Kominowych progach), na refleksję nad sobą samym i twórczą ekspresję dla czystej radości tworzenia.

Spektakl stworzony z potrzeby serca. Dla siebie i dla Was.

Zapraszamy!

Reżyseria i scenografia: Dominika Chochołowska-Bocian

Muzyka: Elżbieta Sokołowska, Patrycja Hefczyńska

Choreografia: Magdalena Górnicka-Jottard

Wykonanie: Magdalena Młynarczyk, Magdalena Górnicka-Jottard

Współpraca artystyczna: Justyna Oleksy

Bilety

• Online: 25 zł

Prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: rekrutacja2.krzywykomin@gmail.com

W treści prosimy podać: ▪️Ilość biletów ▪️Imię i nazwisko ▪️Adres mailowy ▪️Numer telefonu

Szczegóły płatności zostaną podane w wiadomości mailowej.

• Na miejscu, w dniu spektaklu: 30 zł

*Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Open Mind.

Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizator: Fundacja OPEN MIND