WordPress dla początkujących - Fundacja Open Mind

4kwi

WordPress dla początkujących

17:00 - 19:00 CRZ Krzywy Komin
Chcesz rozpocząć pisanie bloga na WordPress, ale nie wiesz jak go obsłużyć?

A może jesteś początkującym copywriterem i chcesz zaoferować coś więcej swoim zleceniodawcom niż tylko napisanie treści?

Na tym szkoleniu nauczysz się wrzucać wpisy, ale także opisywać podstrony! Nauczę Cię też jak formatować treści, aby były one przyjemne dla oka, zgodne z zasadami UX i odpowiednie do pozycjonowania!

Plan szkolenia

1. Podstawowa obsługa WordPress

2. Jak stworzyć dobry wpis na WordPressie?

3. Jak opisywać podstrony?

4. Pozycjonowanie na WordPressie

5. Błędy w używaniu WordPressa.

Na szkolenie warto przynieść swojego laptopa, aby móc działać w praktyce razem z prowadzącą!

Certyfikat

Uczestnicy otrzymują w formie elektronicznej certyfikat potwierdzający udział w warsztatach.

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:
  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.
Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND