WARSZTATY RYSUNKU WĘGLEM - Fundacja Open Mind

22cze

WARSZTATY RYSUNKU WĘGLEM

17:00 - 19:30 CRZ Krzywy Komin

Na warsztatach tworzyć będziemy prace w formacie 50 x 70 cm, na podstawie martwej natury. W ramach zajęć instruktorka przedstawi podstawowe informacje dotyczące budowania kompozycji, odmierzania proporcji oraz techniki i sposobów używania węgla drzewnego i syntetycznego.

Wszystkie potrzebne materiały zapewnia organizator.

*  Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

• Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Dominika Chochołowska-Bocian

Malarka, scenografka, instruktorka zajęć artystycznych. Miłośniczka i aktywna twórczyni teatru plastycznego, autorka lalek teatralnych i artystycznych. Wykładowczyni Rysunku i Malarstwa we Wrocławskiej Szkole Fotografii Afa. Założycielka Secret Spot. Absolwentka ASP we Wrocławiu (na wydziale malarstwa + fakultet ze scenografii) oraz studium charakteryzacji filmowej i teatralnej. Stypendystka Accademii di Belle Artii we Włoszech. Organizatorka projektu Artyści dla Ukrainy ART BRIDGE. Od lat współpracuje z fundacjami i organizacjami, tworząc spektakle i autorskie zajęcia artystyczne dla dzieci młodzieży i dorosłych (m. in. Krzywy Komin, Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, Trampolina, Centrum Inicjatyw Wszelkich, Biuro ESK 2016- Mikrogranty, Autonomia-pracownia działań twórczych).

Formularz zgłoszeniowy >>> KLIKNIJ TUTAJ!