Razem z Brave Kids na Nadodrzu - Fundacja Open Mind

Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenie Navigation

29sie
  • To wydarzenie minęło.

Razem z Brave Kids na Nadodrzu

11:00 - 19:00 CRZ Krzywy Komin

W ostatnią sobotę sierpnia Wrocław oddajemy dzieciom! Mimo trudów tego roku sprawimy, by nasze miasto stało się dla nich przestrzenią radości, spontaniczności i spotkania. Zapraszamy na niepowtarzalne święto dzieci – festiwal Brave Kids pod wrocławskim niebem.

Fundacja OPEN MIND, podobnie jak 15 innych wrocławskich wyjątkowych organizacji, zaprosiło na swoje osiedle NADODRZE dziecięcych i młodzieżowych artystów #BraveKids2020 do przestrzeni CRZ Krzywy Komin, który dla dzieci stanie się sceną tętniącą życiem, wielością barw i uśmiechów. Występom artystycznym towarzyszyć będą warsztaty, animacje i pokazy filmów.

To wydarzenie dla całej rodziny. Zapraszamy!

„Bądźcie razem z Brave Kids pod wrocławskim niebem!”

Warsztaty są bezpłatne! Obowiązują zapisy.

Szczegółowy program:

O wydarzeniu:

Wydarzenie łączy w sobie festiwal dziecięcych grup artystycznych (zarówno grup działających latem w ramach Brave Kids, jak również zaproszonych z całej Polski profesjonalnych młodzieżowych i dziecięcych artystów) z lokalnymi działaniami wrocławskich organizacji pozarządowych, kolektywów, instytucji i grup – zaprosiliśmy je, by tego dnia plenerowe przestrzenie stały się sceną kilkudziesięciu wydarzeń zebranych pod wspólnym szyldem “Brave Kids pod wrocławskim niebem”.

Odchodzimy od jednego centralnego wydarzenia, jakim do tej pory był Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids i wchodzimy w przestrzeń miasta z propozycjami różnorodnych animacji, które odbywać się będą na placach i skwerach. W tym dniu zaplanowanym z dziećmi i z myślą o dzieciach ograniczać nas może jedynie wrocławskie niebo!
Wciąż w bezpiecznym dystansie – będziemy tego dnia razem.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia są organizowane z uwzględnieniem wytycznych GIS oraz Ministerstwa Zdrowia.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Wydarzenie odbywa się w ramach 11. edycji #BraveKids. Finansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Wrocław.

Wydarzenie Navigation

    Zostań naszym partnerem!

    Wyślij wiadomość z zapytaniem już teraz!