MONITORING, EWALUACJA, OCENA. JAK PODSUMOWAĆ PROJEKT? - Fundacja Open Mind

Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenie Navigation

16gru
 • To wydarzenie minęło.

MONITORING, EWALUACJA, OCENA. JAK PODSUMOWAĆ PROJEKT?

Całodniowe CRZ Krzywy Komin

Masz ogrom zapału, kreatywności i innowacyjnych pomysłów, które pragniesz przekuć w działanie? A może już prowadzisz własną działalność lub udzielasz się w NGO w obszarach kultury? Fundacja Open Mind zaprasza na kolejne bezpłatne warsztaty w ramach Pracowni Lidera Kultury, podczas których zdobędziesz skuteczne narzędzia do realizacji swoich pomysłów w sektorze kreatywnym!

Tym razem podczas warsztatu  dowiesz się, jak krok po kroku przeprowadzić końcową ewaluację oraz rozliczenie projektu. Poznasz potencjalne problemy, na które należy zwrócić uwagę od początku planowania działań projektowych. Zdobędziesz wiedzę, dzięki której przejdziesz przez ten proces w sposób świadomy i kompetentny! Dostrzeżesz również, że ewaluacja to nie tylko obowiązek, ale również korzyści. To świetne źródło informacji o skuteczności twoich działań i niezastąpiona pomoc przy opracowywaniu kolejnych społecznych inicjatyw.

Warsztaty są skierowane do:

 • animatorów kultury
 • osób pracujących w 3. sektorze
 • artystów, rzemieślników, projektantów
 • osób projektujących swój biznes w obszarze kultury
 • liderów społecznych
 • i wszystkich osób pragnących rozwijać się w branżach kreatywnych!

Zajęcia będą przeprowadzone w formule on-line na platformie ZOOM.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w warsztatach?

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
 • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
 • Połącz się z nami  16 grudnia, przed godz. 09.30, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
 • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Warsztaty są częścią programu Pracowni Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wydarzenie Navigation

  Zostań naszym partnerem!

  Wyślij wiadomość z zapytaniem już teraz!