MAKIJAŻ WIECZOROWY W STYLU KIM KARDASHIAN - Fundacja Open Mind

MAKIJAŻ WIECZOROWY W STYLU KIM KARDASHIAN

09:00 - 15:00 CRZ Krzywy Komin

Poznaj sztukę makijażu!

Warsztaty makijażu skierowane są do osób zajmujących się makijażem (wizażystki, kosmetyczki), które chcą pogłębić wiedzę z zakresu makijażu profesjonalnego, w celu powrotu na rynek pracy lub rozwoju własnej działalności.

Szkolenie nastawione jest na kreowanie postaw twórczych uczestników, jak również rozwój umiejętności praktycznych.

Program kursu obejmuje pokaz makijażu z omówieniem kosmetyków oraz pracę własną na modelce pod stałą opieką dydaktyczną instruktora.

Kursantki zapewniają sobie modelki we własnym zakresie.

Podczas szkolenia poznacie nowe techniki pracy wizażystów oraz podniesiecie swoje kwalifikacje zawodowe.

• 24 kwietnia – Makijaż  wieczorowy w stylu Kim Kardashian

Szkolenie jest BEZPŁATNE.

Prowadząca: Małgorzata Maroń

„Nadrzędnym celem makijażu jest uzyskanie bardziej korzystnego wyglądu twarzy” – to motto przyświeca jej zawsze , gdy w ruch idą pędzle a płótnem jest twarz kobiety. Tworzy makijaże subtelne, kobiece i zawsze dostosowane indywidualnie do Klientki. Magister Pedagogiki . Wizażystka z pasji i zamiłowania. Od 15 lat związana z zawodem makijażysty. Wizaż to jej miłość i życiowa droga, którą kiedyś zapisano jej w gwiazdach. Ukończona Akademia Wizażu i Stylizacji, uczestniczka wielu kursów zarówno wizażu, fryzjerstwa czy stylizacji brwi. Jej specjalność to makijaże BEAUTY, które wydobywają z kobiety jej naturalne piękno. Przez ostatnie lata kreowała makijaże do wielu sesji modowych i lookbookowych, ma za sobą liczne produkcje reklamowe. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak : Media Markt, Hepatil & Mastercook, Heineken, Wysokie Obcasy, EMC, Just White Shirts, publikacje w magazynach itp. Od kilku lat prowadzi zajęcia z pracowni i technik makijażu w szkole artystycznej. Ceni szczerość i pracowitość. Uwielbia spacery i teatr. Zakochana w córce Zofii.

Formularz zgłoszeniowy >>> KLIKNIJ TUTAJ!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND