Warning: Creating default object from empty value in /openmind/wp-content/plugins/template-core/admin/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
KONKURS - (P)ARTY HARD VOL. 2 - Fundacja Open Mind

KONKURS - (P)ARTY HARD VOL. 2 - Fundacja Open Mind

Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenie Navigation

1maj
  • To wydarzenie minęło.

KONKURS – (P)ARTY HARD VOL. 2

Całodniowe CRZ Krzywy Komin

Artysto, grafiku, twórco – pokaż talent!

Zapraszamy artystów grafiki użytkowej do wzięcia udziału w otwartym, ogólnopolskim konkursie na plakat artystyczny. Celem wydarzenia jest wyłonienie prac o wysokich walorach artystycznych oraz zaprezentowanie ich szerszej publiczności. Temat plakatów dowolny – (P)Arty Hard to całkowita, artystyczna wolność! Każdy z uczestników może zgłosić 2 prace. Najlepsze z nich trafią na wystawę (P)Arty Hard, której wernisaż odbędzie się 19 września w CRZ Krzywy Komin. W trakcie trwania wernisażu Jury wytypuje laureata, który:

otrzyma nagrodę rzeczową w postaci tabletu graficznego
będzie mógł zrealizować w przestrzeni Krzywego Komina wystawę indywidualną
Zwycięzca będzie miał również szansę udzielenia wywiadu dla renomowanego Czasopisma Grafmag.

Dodatkowo każda z osób odwiedzających wystawę, nie tylko w dniu wernisażu, ale i przez cały okres jej trwania będzie mogła zagłosować na swojego ulubionego twórcę. Trzech z nich o największej liczbie głosów również nagrodzimy.

W tegorocznej edycji konkursu w Jury zasiądą:

Jolanta Łapinkiewicz – absolwentka kulturoznawstwa w specjalności krytyka artystyczna na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych we Wrocławiu. W 2012 roku uzyskała dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie – technik fotografii. Od lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz edukacji, kultury, sztuki i ekologii. Zawodowo związana z promocją i marketingiem. Prowadzi kreatywne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wojciech Oleszek – artysta, grafik, absolwent Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Zajmuję się projektowaniem graficznym, malarstwem oraz graffiti. Autor murali, współautor oraz uczestnik wielu graffiti jamów.

Michał Buzgiel – Ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu na kierunku Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych tytułem magistra sztuki. Współpracuje z rodzimą uczelnia, w pracowni grafiki warsztatowej. Jego działania artystyczne krążą wokół tematów sakralnych, w formie korzysta z technik cyfrowych, jest aktywnym grafikiem zainteresowanym ilustracją książkową i nie tylko.

Zapraszamy do udziału!

—————————————————————-

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich.

Format prac: A4, plik jpg lub png

Prace prosimy składać do 31 sierpnia 2020 r., na adres: partyhard.krzywykomin@gmail.com

Laureat zostanie ogłoszony 19 września 2020 r. podczas wernisażu.

Wszystkie wymagania, które powinien spełnić uczestnik, zawarte są w regulaminie.

——————————————————————

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN 2020

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 2020

Organizator: Fundacja OPEN MIND

Współorganizacja: CRZ Krzywy Komin, Grupakreatywni.pl

Patroni Medialni: Grafmag, Artistlife24, Gazeta Wrocławska

Wydarzenie Navigation

    Zostań naszym partnerem!

    Wyślij wiadomość z zapytaniem już teraz!