KOMPUTER DLA SENIORA - BEZPŁATNE KONSULTACJE - Fundacja Open Mind

Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenie Navigation

1sie
  • To wydarzenie minęło.

KOMPUTER DLA SENIORA – BEZPŁATNE KONSULTACJE

12:00 - 13:00 CRZ Krzywy Komin

Technologia wcale nie jest taka straszna, jak ją malują!

Serdecznie zapraszamy Seniorów na konsultacje z zakresu obsługi komputera i Internetu. Nie wiesz jak wysyłać maila, odczytać e-receptę, dokonać rezerwacji on-line czy korzystać z bankowości elektronicznej? Przyjdź do CRZ Krzywy Komin! Nasi zaufani instruktorzy – Andrzej Olszewski i Wiesława Gątkiewicz w jasny i zrozumiały sposób odpowiedzą na indywidualne problemy, wytłumaczą i nauczą jak poruszać się w cyfrowym świecie. 

Konsultacje komputerowe to idealna okazja, by poszerzyć  swoje umiejętności pod okiem specjalisty i w pełni zacząć korzystać z udogodnień nowych technologii!


Harmonogram spotkań:

Konsultacje  będą odbywać się  we wtorki, w godz. 12.00 – 13.00

START >>>  6 lipca

  • LIPIEC: 6, 13, 20,27
  • SIERPIEŃ: 3, 10, 17, 24, 31

Na konsultacje można zapisać się na 3 sposoby:

  • poprzez formularz internetowy dostępny na stronie
  • telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-16:00, nr tel. 71 733 44 30
  • osobiście w CRZ Krzywy Komin przy ul. Dubois 33-35a również od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00

Spontaniczne wizyty również są mile widziane:)

Na spotkanie prosimy o przyniesienie własnego laptopa.

Prowadzący:

Andrzej Olszewski – Dr nauk technicznych przez wiele lat zawodowo związany z Politechniką Wrocławską. Wiceprezydent miasta Wrocławia w latach 1990-1994. Obecnie aktywny emeryt, społecznik, uczestnik międzynarodowych projektów w zakresie nowoczesnych technologii. Pracował nad udoskonaleniem i optymalizacją oferty szkoleniowej dla osób po 60 roku życia z zakresu kompetencji cyfrowych osadzonych w kontekście dostępu do kultury – „60+ Virtual Culture”. W wyniku tego projektu uzyskał Europass Mobilność – Erasmus + wydany w 2016 i 2017 potwierdzający umiejętności edukatorskie i trenerskie w zakresie nowoczesnych narzędzi ICT. Prowadził warsztaty dla edukatorów z różnych ośrodków szkolenia cyfrowego, których celem jest „Poprawa jakości oferty cyfrowej edukacji seniorów z Wrocławia”, finansowanego przez Urząd Miejski we Wrocławiu. Nominowany do nagrody „EDUinspiratora 2018”.

Wiesława Gątkiewicz – Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu na kierunku prawo i administracja. Przez wiele lat pełniła funkcję Specjalisty ds. organizacji zarzadzania w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej we Wrocławiu. Po przejściu na emeryturę zaangażowana w rozmaite działania społeczne. Obecnie prowadzadzi zajęcia z zakresu obsługi komputera dla osób 50+. Posiada Europass Mobilność – Erasmus + wydany w 2016 i 2017 potwierdzający umiejętności edukatorskie i trenerskie w zakresie nowoczesnych narzędzi ICT. Miłośniczka sztuki, psychologii, socjologii i historii.

Formularz zgłoszeniowy >>> KLIKNIJ TUTAJ!

Wydarzenie Navigation

Zostań naszym partnerem!

Wyślij wiadomość z zapytaniem już teraz!