Warning: Creating default object from empty value in /openmind/wp-content/plugins/template-core/admin/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
BIZNES MIXER - SPOTKANIE NETWORKINGOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - Fundacja Open Mind

BIZNES MIXER - SPOTKANIE NETWORKINGOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - Fundacja Open Mind

Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenie Navigation

7wrz
  • To wydarzenie minęło.

BIZNES MIXER – SPOTKANIE NETWORKINGOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

18:00 - 20:00 ul. Czysta 4, Wrocław

Już 7 września odbędzie się spotkanie networkingowe dla lokalnych przedsiębiorców, w którym chodzi o wymianę inspiracji, doświadczeń, a także nawiązanie nowych kontaktów.

Nieformalny charakter spotkań ułatwia budowanie relacji partnerskich pomiędzy przedsiębiorcami z Nadodrza i Centrum. Zapraszamy wszystkich przedstawicieli i przedstawicielki branż usługowych, kreatywnych i artystycznych, a także podmioty ekonomii społecznej.

Pochylimy się nad ideą współpracy pomiędzy podmiotami gospodarczymi, która – co pokazał nam czas pandemii – przynosi pozytywne skutki dla biznesu. We Wrocławiu nie brakuje dobrych przykładów partnerstwa, dlatego opowiemy o tym jak można współdziałać i wspierać się nawzajem bazując na realnych przykładach z Nadodrza i Centrum.

Oprócz poczęstunku i swobodnej atmosfery, zapewniamy katalog przedsiębiorców. Każdy uczestnik może zaprezentować w nim swoją ofertę. To rozwiązanie pomaga rozpocząć rozmowę w trakcie spotkania, a także pozostaje świetną bazą kontaktów, która z pewnością przyda się na kolejnych etapach prowadzenia własnego biznesu.

Biznes Mixer skierowany jest do przedstawicieli wszystkich branż, zarówno do wytwórców, jak i zarządzających, artystów i programistów. Zapraszamy wszystkich chętnych do poszerzenia własnych horyzontów, zdobycia nowych perspektyw biznesowych, a także tych, którzy chcą spędzić miły wieczór w towarzystwie podobnych sobie osób.

Spotkanie rozpoczniemy dynamiczną prezentacją. Posłuchamy o Eklektik Art, którzy tego wieczoru będą naszymi gospodarzami oraz przedstawimy uczestników reprezentujących lokalne firmy.

Kolejna część to czas na rozmowy i wymianę wizytówek pomiędzy uczestnikami. Rozmowie towarzyszyć będą przekąski, słodkości i napoje.

Udział w spotkaniu – 30 zł
Adres: u. Czysta 4, Wrocław

Zapisy za pomocą formularza:
https://forms.gle/EBun59dcrWRc8KHB9

Wejściówkę można zakupić przez stronę:
https://app.evenea.pl/event/biznesmixer2021/


Organizator: Infopunkt Łokietka 5, Fundacja Dom Pokoju

Partnerzy: Inne CentrumEklektik Art

Wydarzenie Navigation

    Zostań naszym partnerem!

    Wyślij wiadomość z zapytaniem już teraz!