8. URODZINY KRZYWEGO KOMINA - Fundacja Open Mind

29maj

8. URODZINY KRZYWEGO KOMINA

10:00 - 16:30 placu Św. Macieja na Nadodrzu

To już 8. rok działalności  Krzywego Komina!

Niezmiennie od lat – łączymy design, edukację, kulturę i rzemiosło. Zapraszamy pod swoje skrzydła artystów, ekspertów, twórców teatralnych, plastycznych czy kulinarnych, którzy z radością i pasją dzielą się z Wami swoją wiedzą. Ogromnie cieszymy się, że Krzywy Komin wciąż jest miejscem spotkań i odkrywania swoich talentów ❤

W dzień naszych 8. urodzin Krzywego Komina odbywa się  Moda na Nadodrzu. Uwielbiamy twórcze współprace, dlatego z ogromną przyjemnością łączymy nasze urodziny z tym wydarzeniem. Spotykamy się 29 maja w słonecznych okolicznościach na placu Św. Macieja na Nadodrzu.

Z okazji naszego święta mamy dla Was moc darmowych warsztatów i niespodzianek. W naszej urodzinowej ofercie znajdziecie zarówno warsztaty dla dzieci jak i dla dorosłych. Będzie okazja zrobić swoje własne łapacze snów, spróbować malowania akwarelą, czy pomalować kubek specjalnie do tego przeznaczonymi farbami do ceramiki. Najmłodsi będę mieli możliwość stworzyć niezwykłe konie na kijach, dzięki czemu zwiedzanie Nadodrza będzie jeszcze przyjemniejsze. Wspólnie zrobimy też roślinną mandalę w magicznej technice cyjanotypii. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej pracowni rzemiosła w Krzywym Kominie. Na dwudniowych warsztatach z artystą, rzeźbiarzem, twórca mebli i pięknych przedmiotów – Wiktorem Jackiewiczem nauczycie się sprawnie operować dłutem i stworzycie oryginalną, drewnianą misę na owoce.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest BEZPŁATNY. Na warsztaty obowiązują zapisy 🙂

HARMONOGRAM:

Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND