PLASTYCZNE LABORATORIUM - KOLAŻ I ASAMBLAŻ - Fundacja Open Mind

26kwi

PLASTYCZNE LABORATORIUM – KOLAŻ I ASAMBLAŻ

17:00 - 19:30 CRZ Krzywy Komin

Zapraszamy na cykl warsztatów plastycznych pełnych inspiracji, relaksu i twórczych wyzwań!

Na warsztatach tworzyć będziemy prace w różnych technikach malarskich i rysunkowych, np. motywy roślinne – akwarela, portrety – malarstwo olejne, martwa natura- akryl, węgiel, ołówek.

Na każdych warsztatach, wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość wykonania serii szkiców, zapoznania się z techniką i stworzenia jednej gotowej pracy na odpowiednim podłożu malarskim.

Jesteśmy elastyczni!
Na życzenie uczestników przedłużymy czas na realizację w wybranej technice plastycznej. Jesteśmy otwarci na eksperymenty i indywidualne ścieżki rozwoju.

Podczas najbliższych spotkań będziemy poznawać i rozwijać techniki artystyczne – kolaż i asamblaż.

Harmonogram spotkań:

• 26 kwietnia, godz. 17.00-19.30
  • 10 maja, godz. 17.00-19.30
  • 17 maja, godz. 17.00-19.30
  • 24 maja, godz. 17.00-19.30
  • 31 maja, godz. 17.00-19.30

Laboratorium zakłada pracę w stałej grupie. Jeden cykl składa sie z  5 lekcji. W cenę wliczone są wszystkie materiały rysunkowe oraz malarskie.*

*Zapis obowiazuje na cały cykl warsztatów.

Cena: 290 zł

Prowadzący: Dominika Chochołowska Bocian

Malarka, scenografka, instruktorka zajęć artystycznych. Miłośniczka i aktywna twórczyni teatru plastycznego, autorka lalek teatralnych i artystycznych. Wykładowczyni Rysunku i Malarstwa we Wrocławskiej Szkole Fotografii Afa. Założycielka Secret Spot. Absolwentka ASP we Wrocławiu (na wydziale malarstwa + fakultet ze scenografii) oraz studium charakteryzacji filmowej i teatralnej. Stypendystka Accademii di Belle Artii we Włoszech. Organizatorka projektu Artyści dla Ukrainy ART BRIDGE. Od lat współpracuje z fundacjami i organizacjami, tworząc spektakle i autorskie zajęcia artystyczne dla dzieci młodzieży i dorosłych (m. in. Krzywy Komin, Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, Trampolina, Centrum Inicjatyw Wszelkich, Biuro ESK 2016- Mikrogranty, Autonomia-pracownia działań twórczych).

Formularz zgłoszeniowy >>> KLIKNIJ TUTAJ!