Nie od dziś wiadomo, że wrocławianie uwielbiają spędzać czas w otoczeniu natury. Podczas czwartej edycji wydarzenia pod nazwą Lechstarter, Wrocław ma szansę pozyskać kolejne zielone miejsce spotkań, inspirowane nowoczesnym designem. Partnerem lokalnym wydarzenia jest Fundacja OPEN MIND, operator CRZ Krzywy Komin.

We Wrocławiu projekt zielonej, nowoczesnej przestrzeni do wypoczynku ma szansę zaistnieć w zacisznym, spokojnym miejscu – na Wzgórzu Słowiańskim.

To, czy powstanie, zależy od Ciebie!

W założeniu przestrzeń ta ma służyć organizacji warsztatów, koncertów, kreatywnych zajęć. To tutaj będziesz miał szansę integrować się, poznawać nowych ludzi i spędzać wolny czas jak tylko zechcesz! Daj się ponieść zielonemu szaleństwu i spraw, że we Wrocławiu powstanie najnowocześniejsze miejsce spotkań!

Jeżeli chcesz, żeby Wrocław, jako jedno z trzech miast, miał szansę wygrać czwartą edycję programu Lechstarter, zagłosuj na niego i zachęć do tego swoich znajomych!

————————————————————————————————————————-

Głosowanie startuje już 15 kwietnia i potrwa do 20 maja!

Głosować można na dwa sposoby:

Każdy głos może sprawić, że kawałek Wrocławia odmieni się i stanie się piękną, zieloną, kreatywną przestrzenią!

Program Lechstarter organizowany jest już od trzech lat przez markę Lech. Ambasadorem tegorocznej edycji, prowadzonej w nieco innej formule niż dotychczas, został reportażysta, fotograf, miłośnik miast – Filip Springer. W tym roku kilkanaście miast powalczy ze sobą, aby móc zrealizować w swojej przestrzeni jeden z projektów architekta Kuby Szczęsnego.

Więcej informacji o projekcie: www.lechstarter.pl