Fundacja Open Mind

Noc Galerii Artystycznego Nadodrza

Kategoria : Aktualności

Polecamy Wiosenny kiermasz i Noc Galerii Artystycznego Nadodrza!

_Noc_Galerii_Artysteczne_Nadodrza_wroclove_design_fundacja_open mind_ krzywy_komin_wrocław

Sobota o 10:00 – Niedziela o 13:00

Zapraszamy do przywitania wiosny z Artystycznym Nadodrzem. Przez całą sobotę – 23 marca, do późnych godzin nocnych odwiedzać będzie można galerie, pracownie i knajpki, uczestnicząc w warsztatach i wiosennych obniżkach cen.

Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze, PoCo Galeria, Butik MOBO, Cafe Pestka, Cafe Rozrusznik, Cafe Bema, Galeria designu Nado, PIECOWNIA, DIA, puntk.design, Róża Rozpruwacz i inne.

Wiosenny_kiermasz_i_Noc_Galerii_Artystycznego_Nadodrza_wroclove_design_fundacja_open mind_ krzywy_komin_wrocław

Dodatkowo zapraszamy do udziału w zabawie – zachęcamy do zbierania pieczątek na mapkach – przewodnikach po kiermaszu. Odwiedzenie 12 z 20 miejsc biorących udział w kiermaszu, upoważniać będzie do skorzystania ze zniżki w wybranym miejscu.

Więcej informacji tu i na poratlu Artystyczne Nadodrze